Loading…

Naprawa alarmów samochodowych Warszawa

Serwis i Naprawa Alarmów Samochodowych, Naprawa Immobilazera i Alarmu w Aucie dostawczym, osobowym i ciężarowym
Kontakt

Ten pendrive niszczy komputer ⚠️ Oto jak działa!🔥 Sprawdź Smartfony w niskich cenach! http://technostrefa.com/tanie_smartfony
USB Killer – czyli niebezpieczny pendrive, który może zniszczyć urządzenia elektroniczne w mniej niż sekundę. Jak ten pendrive działa i czy da się uchronić przed takim atakiem? Oglądajcie dzisiejszy odcinek na kanale TechnoStrefa, aby się przekonać!

Galaxy S21 najtaniej ✅ https://technostrefa.com/seria_galaxy_S21_me
iPhone 12 w niskiej cenie ➡️ https://technostrefa.com/iphone_12_me
Galaxy S20 FE 5G tanio ➡️ https://technostrefa.com/galaxy_s20fe_5g_me
Jaki smartfon kupić? Ranking 2021 📱 https://technostrefa.com/jaki-smartfon-kupic-ranking/

#USBKiller #USB #TechAlert

⤵️NASZ EKWIPUNEK ⤵️
Telefon Szakala 📱 https://technostrefa.com/iphone_12_mini_me
✅ Cały ekwipunek Szakala ➡️ https://technostrefa.com/ekwipunek-szakal/
Telefon Alo 📱 https://technostrefa.com/huawei_p40_pro

👨🏻‍💻 Odwiedź naszą stronę ► http://www.TechnoStrefa.com
🟣 Koniecznie obserwuj Instagram ► https://instagram.com/technostrefa
🔵 Polub Fanpage na Facebooku ► https://facebook.com/technostrefa
❤️ NIE PRZEGAP nowego filmu! SUBSKRYBUJ ► https://technostrefa.com/subskrybuj
🐦 Twitter ► https://twitter.com/Szakalowski

💼 Współpraca / Kontakt / Business inquiries ► kontakt@technostrefa.com
——————————————
autorzy:
Mateusz „Szakal” Skitek
Aleksander „Alo” Pałczyński
Bartłomiej „Rapid” Kukuczka
——————————————

Pobrane z Youtube Naprawiamy komputer, a następnie usuwamy zainstalowany na nim immobilizer. Auto-Alarm Serwis i Naprawa – Auto Alarm Warszawa to renomowany zakład zajmujący się naprawą samochodów. Alarmy samochodowe, immobilizery, zamki i kamery cofania to tylko niektóre z produktów, które montujemy, naprawiamy i konserwujemy. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi o charakterze ciągłym w tym sektorze. Alarmy samochodowe na terenie Warszawy i okolic, instalacje alarmów samochodowych, instalacje alarmów samochodowych; serwisujemy i naprawiamy samochody w każdym calu, kształcie i formie. Naprawa immo, immo.
Mechanik i Warsztat na Kołach, z Dojazdem do Warszawy Serwis Warszawa na naprawę stacyjek. Naprawa immobilizera • Mazowieckie, Warszawa • Skorzystaj z katalogu online zawierającego sugerowane firmy zajmujące się naprawą telefonów komórkowych w rejonie Warszawy. umowa na warsztaty samochodowe. Służymy fachową pomocą w różnych dziedzinach, m.in.

klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej sprawności zakończona wydrukiem na aparacie TEXA K670 na czynnik R134a lub na aparacie TEXA 715R EVO/HFO na czynnik 1234yf w samochodach najnowszej generacji, elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, akumulatory, klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej sprawności zakończona pracami Mechanika przy rozrusznikach i stacyjkach Jesteśmy w stanie naprawić każdą stacyjkę lub zamek samochodowy na terenie Warszawy . Jesteśmy w stanie wyprodukować immobilizery, piloty, kluczyki z pilotami oraz smartkeye do każdego pojazdu. Dorabiamy kluczyki do samochodów Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota.

Mechanik z Dostępem i Mobilny Mechanik w Warszawie Dostępny Mechanik w Warszawie który pracuje w Warszawie! Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechaniki Diagnostyki, Mechaniki Samochodów Diesla, LPG i Serwisu Samochodów oraz Naprawy Silników Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodów i Diagnostyki Mechaniki.

IMMOBILIZERY AMBULANS 24H WARSZAWA ODBLOKOWANIE ODBLOKOWANIE IMMOBILIZERA Z IMMOBILIZERÓW * * Naprawa stacyjek w Warszawie – Naprawimy każdą stacyjkę i auto lock oprócz wymiany stacyjek w Warszawie i kodowania immobilizerów.

Po naprawie komputera immobilizer jest zdejmowany. Warsztatem, którego szukasz do naprawy systemu alarmowego w Twoim samochodzie, jest Auto Alarm Warszawa i wykonują dobrą robotę. Zajmujemy się montażem, naprawą i serwisem szerokiej gamy urządzeń motoryzacyjnych, w tym systemów alarmowych, immobilizerów, zamków, kamer cofania. Dzięki naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie możemy świadczyć usługi bieżące. Zajmujemy się konserwacją i naprawą samochodów wszystkich marek i modeli na terenie Warszawy i okolic, w tym dostarczamy i montujemy alarmy samochodowe. Mobilne Centrum Mechaniki i Serwisu specjalizujące się w naprawie wyłączników zapłonu; Obsługuje Aglomerację Warszawską. Naprawa immobilizera Województwo Mazowieckie Warszawa • Jeśli potrzebujesz naprawy telefonu komórkowego w rejonie Warszawy, sprawdź dostawców wymienionych w naszym katalogu online. dyskontowe centra obsługi samochodów Jesteśmy tutaj, aby pomóc w wielu różnych obszarach, w tym między innymi:

Klimatyzacja samochodowa – przeglądy, naprawy, kontrola sprawności z wydrukiem na aparacie TEXA K670 na czynnik R134a lub na aparacie TEXA 715R EVO/HFO na czynnik 1234yf w samochodach najnowszej generacji, elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, batte, klimatyzacja samochodowa – przeglądy, naprawy, kontrola sprawności wraz z wydrukiem na aparacie TEXA K67 Mechanik majsterkowanie przy rozruszniku silnika i zapłonie Każdy wyłącznik zapłonu lub zamek samochodowy na terenie Warszawy naprawimy u nas. Dostarczamy immobilizery, piloty, kluczyki z pilotami, smartkeye do wszystkich marek i modeli pojazdów. Kluczowe problemy w pojazdach marki Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota możemy rozwiązać u nas.

Certyfikowany mobilny mechanik i dostępny mechanik w Warszawie Serwis w Warszawie od łatwo dostępnego mechanika. Warsztat samochodowy specjalizujący się w serwisowaniu i naprawie pojazdów na olej napędowy, gaz ziemny i benzynę Warsztat specjalizujący się w elektronice samochodowej i rozwiązywaniu problemów.

Naprawiamy każdą stacyjkę i auto zamek, dodatkowo wymieniamy stacyjki w Warszawie i kodujemy immobilizery.

46 thoughts on “Ten pendrive niszczy komputer ⚠️ Oto jak działa!

  1. ja popsułem komputer tak że przeglądałem dyski i nagle w coś kliknołem i pojawiał mi sie co chwile blue screen ale moja mama mi naprawiła komputer i pisze z tego komputera co o nim opowiadałem
    💙💦💨💣 computer

  2. Uważam że to całkowicie nie potrzebne urządzenie, po co mamy coś niszczyć? Czemu właściwie świat zdąża do samo zagłady ? Tylko mowa o niszczeniu zalewa internet, pozdrawiam wszystkich bez wyątku nie niszczcie nic a lepiej się żyje.

  3. Gościu spoko filmik ale musiałbyś jena rzecz skompensować w swojej wypowiedzi bo USB killer uszkadza most pch a nie dysk, oczywiście też może paść przy okazji ale i tak w przypadku dysków HDD można z nich odczytać dane nawet ja elektronika sterująca nim padnie, więc nie zniszczy nam danych 🙂

  4. Panie… dane są na dysku ( i nic im nie jest) to uszkadza płytę główną a dokładnie sekcję zasilania… (ewentualnie mostek jak widać na filmach nie jednych) jak robić materiał to profesjonalnie…

  5. Usbkiler nie generuje kilku set volt nie ma z kąd wziąć takiego napięcia. Takie urządzenie pobiera prąd z usb i wyładowuje się na szynach danych usb przez co niszczy urządzenia

Dodaj komentarz

Zadzwoń!