Loading…

Naprawa alarmów samochodowych Warszawa

Serwis i Naprawa Alarmów Samochodowych, Naprawa Immobilazera i Alarmu w Aucie dostawczym, osobowym i ciężarowym
Kontakt

Najlepsze sposoby na złodzieja samochodów #MOTODORADCAJak zabezpieczyć się przed złodziejem samochodów? Metod jest wiele, które oczywiście co najwyżej opóźniają moment kradzieży.

FACEBOOK : https://www.facebook.com/youtubemotodoradca/
INSTAGRAM : https://www.instagram.com/motodoradca/

Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, w polu dyskusja, czy też w grupie „moto doradcy”, w innych kwestiach wspolpraca@motodoradca.tv

Pobrane z Youtube Naprawiamy komputer, a następnie usuwamy zainstalowany na nim immobilizer. Auto-Alarm Serwis i Naprawa – Auto Alarm Warszawa to renomowany zakład zajmujący się naprawą samochodów. Alarmy samochodowe, immobilizery, zamki i kamery cofania to tylko niektóre z produktów, które montujemy, naprawiamy i konserwujemy. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi o charakterze ciągłym w tym sektorze. Alarmy samochodowe na terenie Warszawy i okolic, instalacje alarmów samochodowych, instalacje alarmów samochodowych; serwisujemy i naprawiamy samochody w każdym calu, kształcie i formie. Naprawa immo, immo.
Mechanik i Warsztat na Kołach, z Dojazdem do Warszawy Serwis Warszawa na naprawę stacyjek. Naprawa immobilizera • Mazowieckie, Warszawa • Skorzystaj z katalogu online zawierającego sugerowane firmy zajmujące się naprawą telefonów komórkowych w rejonie Warszawy. umowa na warsztaty samochodowe. Służymy fachową pomocą w różnych dziedzinach, m.in.

klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej sprawności zakończona wydrukiem na aparacie TEXA K670 na czynnik R134a lub na aparacie TEXA 715R EVO/HFO na czynnik 1234yf w samochodach najnowszej generacji, elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, akumulatory, klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej sprawności zakończona pracami Mechanika przy rozrusznikach i stacyjkach Jesteśmy w stanie naprawić każdą stacyjkę lub zamek samochodowy na terenie Warszawy . Jesteśmy w stanie wyprodukować immobilizery, piloty, kluczyki z pilotami oraz smartkeye do każdego pojazdu. Dorabiamy kluczyki do samochodów Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota.

Mechanik z Dostępem i Mobilny Mechanik w Warszawie Dostępny Mechanik w Warszawie który pracuje w Warszawie! Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechaniki Diagnostyki, Mechaniki Samochodów Diesla, LPG i Serwisu Samochodów oraz Naprawy Silników Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodów i Diagnostyki Mechaniki.

IMMOBILIZERY AMBULANS 24H WARSZAWA ODBLOKOWANIE ODBLOKOWANIE IMMOBILIZERA Z IMMOBILIZERÓW * * Naprawa stacyjek w Warszawie – Naprawimy każdą stacyjkę i auto lock oprócz wymiany stacyjek w Warszawie i kodowania immobilizerów.

Po naprawie komputera immobilizer jest zdejmowany. Warsztatem, którego szukasz do naprawy systemu alarmowego w Twoim samochodzie, jest Auto Alarm Warszawa i wykonują dobrą robotę. Zajmujemy się montażem, naprawą i serwisem szerokiej gamy urządzeń motoryzacyjnych, w tym systemów alarmowych, immobilizerów, zamków, kamer cofania. Dzięki naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie możemy świadczyć usługi bieżące. Zajmujemy się konserwacją i naprawą samochodów wszystkich marek i modeli na terenie Warszawy i okolic, w tym dostarczamy i montujemy alarmy samochodowe. Mobilne Centrum Mechaniki i Serwisu specjalizujące się w naprawie wyłączników zapłonu; Obsługuje Aglomerację Warszawską. Naprawa immobilizera Województwo Mazowieckie Warszawa • Jeśli potrzebujesz naprawy telefonu komórkowego w rejonie Warszawy, sprawdź dostawców wymienionych w naszym katalogu online. dyskontowe centra obsługi samochodów Jesteśmy tutaj, aby pomóc w wielu różnych obszarach, w tym między innymi:

Klimatyzacja samochodowa – przeglądy, naprawy, kontrola sprawności z wydrukiem na aparacie TEXA K670 na czynnik R134a lub na aparacie TEXA 715R EVO/HFO na czynnik 1234yf w samochodach najnowszej generacji, elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, batte, klimatyzacja samochodowa – przeglądy, naprawy, kontrola sprawności wraz z wydrukiem na aparacie TEXA K67 Mechanik majsterkowanie przy rozruszniku silnika i zapłonie Każdy wyłącznik zapłonu lub zamek samochodowy na terenie Warszawy naprawimy u nas. Dostarczamy immobilizery, piloty, kluczyki z pilotami, smartkeye do wszystkich marek i modeli pojazdów. Kluczowe problemy w pojazdach marki Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota możemy rozwiązać u nas.

Certyfikowany mobilny mechanik i dostępny mechanik w Warszawie Serwis w Warszawie od łatwo dostępnego mechanika. Warsztat samochodowy specjalizujący się w serwisowaniu i naprawie pojazdów na olej napędowy, gaz ziemny i benzynę Warsztat specjalizujący się w elektronice samochodowej i rozwiązywaniu problemów.

Naprawiamy każdą stacyjkę i auto zamek, dodatkowo wymieniamy stacyjki w Warszawie i kodujemy immobilizery.

24 thoughts on “Najlepsze sposoby na złodzieja samochodów #MOTODORADCA

 1. Telefon poważnie? Można zaklucic sygnał GPS. najlepsza metoda odcięcie pompy paliwowej na ukryty włącznik lub na pilota. Ewentualnie blokada na kierownice wtedy tylko laweta

 2. Moim zdaniem najlepsze zabezpieczenie to takie który nie jest montowany seryjnie. Jednym ze sposobów jest użycie alarmu z własnym zasilaniem i podpięcie się pod światła mijania lub kierunkowskazu. W momencie włączenia świateł natychmiast uruchamia się bardzo głośna syrena w kabinie samochodu. Aby dezaktywować alarm przed włączeniem świateł używam drugiego pilota. Proste i chyba skuteczne.

 3. Czytam komentarze i dochodzę do wniosku, że jednak najlepsze zabezpieczenie to kartofel wciskany w rurę wydechową. Oby tylko dał się z powrotem wyciągnąć i użyć wielokrotnie.

 4. Ja do swojego "Fiata Multipla" dołożyłem swoje zabezpieczenia:
  1) Przeniesienie OBD w inne miejsce. Do oryginalnego OBD podłączyłem przetwornicę wysokiego napięcia 1kV (z ograniczeniem mocy w aby spalić podpiętą elektronikę ale nie zabić złodzieja) w konfiguracji odwróconego napięcia dla wszystkich wejść/wyjść tego złącza OBD. Wykrycie "zwarcia/rozładowania" przetwornicy wł. alarm akustyczny.
  2) Dodatkowy mikrokomputer podpięty pod magistralę CAN zabezpiecza zapłon i hamulec "ręczny". Dodatkowo na Paśmie ISM "gada" z drugim urządzeniem, które jest w moich spodniach. Komunikacja odbywa się z bezpośrednim rozproszeniem widma plus skakanie po częstotliwościach z jednoczesnym szyfrowaniem transmisji z propagacją w formie polaryzacji kołowej(kradzież na walizkę może się może walić na "ryj") – transmisja jest wpychana w szum tła i bez klucza cyfrowego nie do odzyskania.
  3) Układ żyroskopu i akcelerometru dba o to by bez uwierzytelnienia zabezpieczyć samochód przed lawetą (chodź i tak z zablokowanymi kołami ciężko będzie wciągnąć na lawetę prawie 2 tony). Wszelkie odchyłki wł. alarm plus auto staje się jeżdżąca choinką GSM + ISM.

 5. Najlepszy sposób to zatkać przewody (zaworem na klucz) paliwowe żeby złodziejowi uniemożliwić odpalenia wozu a jak też można odciąć zapłon podobnym sposobem jak w pierwszym sposobie oczywiście zawory warto schować w dyskretnym miejscu takim jak w schowku po stronie pasażera (ważne żeby był na klucz a zawór przykryty papierami dokumenty itd. Żeby nie wzbudzało podejrzeń)

 6. Doświadczyłem osobiście kradziezy i ślad po nim zaginął dlatego następcę wyposazylem w swoje patenty które troszkę czasu mi zajęły ale tylko aby jak najwięcej utrudnić zlodziejaszkom i oni sami twierdzą że takie własne samoróbki są dla nich kłopotliwe , jednoczesnie wszystkie fabryczne ustrojstwa wywaliłem myślę jeszcze nad elektroszokinkiem i mam już pomysł

 7. Rozumiem wszystko,i kazdy tutaj ma swoja metode na zlodzieja,ale nie opisywalbym co jak kto ma podlaczone,bo nie jeden zlodziejaszek czyta takie komentarze,i napewno ogladal ten filmik,chyba kazdy powinien zachowac to dla Siebie,pozdrawiam

 8. Polisa AC dobra tylko za nią nie dostaniesz pełnej wartości auta .A dużo kierowców ma doinwestowane auta i te AC nie pokryje tylko 80%ceny rynkowej fakt lepsze to niż nic .Te blokady to się wyłamuje łomem

Dodaj komentarz

Zadzwoń!