Loading…

Naprawa alarmów samochodowych Warszawa

Serwis i Naprawa Alarmów Samochodowych, Naprawa Immobilazera i Alarmu w Aucie dostawczym, osobowym i ciężarowym
Kontakt

Alarm w Przyczepie Kempingowej !!! – Śpimy na Dziko, więc KUPIŁEM – Czy Się SPRAWDZI ??? (Vlog #468)

Komentuj tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=GSjRFyupxRY
Instagram: kikiswiat (https://www.instagram.com/kikiswiat/)
Nocleg przy stawie: https://maps.app.goo.gl/XT9YyGfj11zfSWKx9
Noclek przy rzece: https://goo.gl/maps/qJ4KKrsgN62KDkQc8
https://goo.gl/maps/Ao2vN83Z6421d4Yz8
Alarm z filmu: https://www.castorama.pl/czujnik-ruchu-z-syr-dwa-piloty-id-1109206.html

Dzisiejszy vlog poświęcimy Alarmowi do przyczepy kempingowej.
Alarm kupiłem w Castoramie i fachowo produkt ten nazywa się „czujnikiem ruchu z syreną”
Czujnik ruchu z syreną i pilotem Smartwares kosztował 128 zł.
Dzisiaj przeprowadzę testy tego urządzenia. Uzbroimy alarm, poczekamy aby się aktywował po 30 sekundach i zobaczymy jak działa w prawdziwym życiu.

Kupiłem go dlatego, ponieważ w Norwegii często będziemy spać na dziko i chciałem aby włączył się alarm,kiedy ktoś otworzy drzwi.
Jak wiecie już raz złodzieje próbowali nam włamać się do przyczepy. Było to we Francji i tylko przekręcony haczyk od dolnej połowy drzwi uchronił nas od napastników.

Wym razem ma nas ostrzec również alarm, który włączy syrenę kiedy złodziej wejdzie do środka.

Ale od początku.

Dzień rozpoczynamy na naszym ulubionym pomoście w Norwegii.
Tego dnia nocowaliśmy w Kite Spott Goksjø Sandefjord i od samego rana postanowiliśmy iść na ryby.
Nawet nie jedliśmy śniadania mając nadzieję, że złowimy dużą rybę, którą usmażymy.

Niestety zamiast jednej dużej złapaliśmy siedem małych płotek i karasi.

Ponieważ były malutkie wypościliśmy je z powrotem do wody.

Pokazuję Wam jak otwiera się bagażnik w Volkswagenie T6 Multivan z podłączoną przyczepą.
Po opuszczeniu koła podporowego i odsunięciu roweru mamy dostęp do bagażnika. Trwa to może z 30 sekund, ale lepiej tak niż zablokowany dostęp.

Kolejny postój na naszej podróży przypada na las, w którym płynie rzeczka. Jest tam również mostek, za którym znajduje się boisko piłkarskie.
Jest tam dużo bramek i budek dla piłkarzy rezerwowych.

W rzeczce moczymy nogi i idziemy wzdłuż nurtu. Spędzamy tak około 1,5h i jedziemy dalej.
Nieopodal znajdujemy stacje benzynową z bieżącą wodą dla kamperów. Napełniamy zbiorniki i udajemy się na drogę nr 42.
Tam spędzimy kolejną noc na dziko.

Po drodze pokazujemy wam jak wyglądają parkingi dla turystów. Zazwyczaj są przy jeziorach.
Zarzucamy wędkę, moczymy nogi i zbieramy jagody.

Życzę miłego oglądania. Kamil

Kanał Kasi MeRiMoCa: https://www.youtube.com/channel/UCbZgTo21AcZRVifSqeMsM3g

=== WAŻNA INFORMACJA !!! ===
Z uwagi na to, że YouTube wyłączył nam komentarze, proszę o komentowanie na naszym drugim kanale KiKi Świat 2.

Więcej informacji o blokadzie komentarzy tutaj: https://link.do/redirect.php?to=http://wyborcza.pl/7,156282,24505453,youtube-wylaczy-komentarze-pod-filmami-w-ktorych-wystepuja-dzieci.html

Link do komentarzy znajduje się w pierwszej linijce niniejszego opisu. YouTube usunął nam komentarze ze względu na pojawiające się na filmach dzieci. Za niedogodności przepraszamy.

======

Data nagrania vloga: 8 sierpnia 2020

Wspomóż kanał: https://patronite.pl/kikiswiat
Strona: http://kikiswiat.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/kiki.swiat
Instagram: kikiswiat

Muzyka z Epidemic Sound:
ES_Constellation – Loving Caliber
Link do muzyki: https://www.epidemicsound.com/referral/5t0nmq/

#przyczepakempingowa #alarm #Norwegia

Pobrane z Youtube Naprawiamy komputer, a następnie usuwamy zainstalowany na nim immobilizer. Auto-Alarm Serwis i Naprawa – Auto Alarm Warszawa to renomowany zakład zajmujący się naprawą samochodów. Alarmy samochodowe, immobilizery, zamki i kamery cofania to tylko niektóre z produktów, które montujemy, naprawiamy i konserwujemy. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi o charakterze ciągłym w tym sektorze. Alarmy samochodowe na terenie Warszawy i okolic, instalacje alarmów samochodowych, instalacje alarmów samochodowych; serwisujemy i naprawiamy samochody w każdym calu, kształcie i formie. Naprawa immo, immo.
Mechanik i Warsztat na Kołach, z Dojazdem do Warszawy Serwis Warszawa na naprawę stacyjek. Naprawa immobilizera • Mazowieckie, Warszawa • Skorzystaj z katalogu online zawierającego sugerowane firmy zajmujące się naprawą telefonów komórkowych w rejonie Warszawy. umowa na warsztaty samochodowe. Służymy fachową pomocą w różnych dziedzinach, m.in.

klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej sprawności zakończona wydrukiem na aparacie TEXA K670 na czynnik R134a lub na aparacie TEXA 715R EVO/HFO na czynnik 1234yf w samochodach najnowszej generacji, elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, akumulatory, klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej sprawności zakończona pracami Mechanika przy rozrusznikach i stacyjkach Jesteśmy w stanie naprawić każdą stacyjkę lub zamek samochodowy na terenie Warszawy . Jesteśmy w stanie wyprodukować immobilizery, piloty, kluczyki z pilotami oraz smartkeye do każdego pojazdu. Dorabiamy kluczyki do samochodów Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota.

Mechanik z Dostępem i Mobilny Mechanik w Warszawie Dostępny Mechanik w Warszawie który pracuje w Warszawie! Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechaniki Diagnostyki, Mechaniki Samochodów Diesla, LPG i Serwisu Samochodów oraz Naprawy Silników Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodów i Diagnostyki Mechaniki.

IMMOBILIZERY AMBULANS 24H WARSZAWA ODBLOKOWANIE ODBLOKOWANIE IMMOBILIZERA Z IMMOBILIZERÓW * * Naprawa stacyjek w Warszawie – Naprawimy każdą stacyjkę i auto lock oprócz wymiany stacyjek w Warszawie i kodowania immobilizerów.

Po naprawie komputera immobilizer jest zdejmowany. Warsztatem, którego szukasz do naprawy systemu alarmowego w Twoim samochodzie, jest Auto Alarm Warszawa i wykonują dobrą robotę. Zajmujemy się montażem, naprawą i serwisem szerokiej gamy urządzeń motoryzacyjnych, w tym systemów alarmowych, immobilizerów, zamków, kamer cofania. Dzięki naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie możemy świadczyć usługi bieżące. Zajmujemy się konserwacją i naprawą samochodów wszystkich marek i modeli na terenie Warszawy i okolic, w tym dostarczamy i montujemy alarmy samochodowe. Mobilne Centrum Mechaniki i Serwisu specjalizujące się w naprawie wyłączników zapłonu; Obsługuje Aglomerację Warszawską. Naprawa immobilizera Województwo Mazowieckie Warszawa • Jeśli potrzebujesz naprawy telefonu komórkowego w rejonie Warszawy, sprawdź dostawców wymienionych w naszym katalogu online. dyskontowe centra obsługi samochodów Jesteśmy tutaj, aby pomóc w wielu różnych obszarach, w tym między innymi:

Klimatyzacja samochodowa – przeglądy, naprawy, kontrola sprawności z wydrukiem na aparacie TEXA K670 na czynnik R134a lub na aparacie TEXA 715R EVO/HFO na czynnik 1234yf w samochodach najnowszej generacji, elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, batte, klimatyzacja samochodowa – przeglądy, naprawy, kontrola sprawności wraz z wydrukiem na aparacie TEXA K67 Mechanik majsterkowanie przy rozruszniku silnika i zapłonie Każdy wyłącznik zapłonu lub zamek samochodowy na terenie Warszawy naprawimy u nas. Dostarczamy immobilizery, piloty, kluczyki z pilotami, smartkeye do wszystkich marek i modeli pojazdów. Kluczowe problemy w pojazdach marki Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota możemy rozwiązać u nas.

Certyfikowany mobilny mechanik i dostępny mechanik w Warszawie Serwis w Warszawie od łatwo dostępnego mechanika. Warsztat samochodowy specjalizujący się w serwisowaniu i naprawie pojazdów na olej napędowy, gaz ziemny i benzynę Warsztat specjalizujący się w elektronice samochodowej i rozwiązywaniu problemów.

Naprawiamy każdą stacyjkę i auto zamek, dodatkowo wymieniamy stacyjki w Warszawie i kodujemy immobilizery.

One thought on “Alarm w Przyczepie Kempingowej !!! – Śpimy na Dziko, więc KUPIŁEM – Czy Się SPRAWDZI ??? (Vlog #468)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!