Loading…

Naprawa alarmów samochodowych Warszawa

Serwis i Naprawa Alarmów Samochodowych, Naprawa Immobilazera i Alarmu w Aucie dostawczym, osobowym i ciężarowym
Kontakt

Alarm samochodowy nabijanie klimatyzacji naprawa klimatyzacji "Auto-Servis" Józef Umecki ZłocieniecFirma Auto Servis, której właścicielem jest Józef Umecki działa na rynku od 1989 roku. Siedziba warsztatu znajduje się w Złocieńcu, w woj. zachodniopomorskim.

Specjalizacją przedsiębiorstwa Auto Servis są usługi mechatroniczne oraz usługi z zakresu mechaniki i elektroniki samochodowej.

Oferta przedsiębiorstwa Auto Servis to głównie naprawy klimatyzacji samochodowej, obsługa i serwis instalacji LPG, a także naprawy z zakresu mechaniki silnikowej.

Przeprowadzane jest także odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonową. Do zakresu świadczonych usług należy również ustawianie zbieżności co ma duży wpływ na ekonomię jazdy, bezpieczeństwo i komfort.

Firma proponuje zamontowanie czarnej skrzynki. Rejestruje ona parametry pracy silnika i występujące usterki w czasie jego normalnej eksploatacji, które nie zawsze są możliwe do zdiagnozowania w czasie wizyty u mechanika.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Auto Servis:http://www.automechservis.pl.

Pobrane z Youtube Auto-Alarm Serwis i Naprawa – Auto Alarm Warszawa to profesjonalny warsztat samochodowy. Zajmujemy się montażem alarmów samochodowych, immobilizerów, blokad oraz kamer cofania, naprawą i serwisem. Świadczymy długoletnie usługi w tej dziedzinie. Autoalarm Warszawa i okolice, montaż autoalarmu, instalacja autoalarmu, zajmujemy się naprawą aut od A do Z.

Oferta warsztatu samochodowego. Oferujemy fachową pomoc w takich dziedzinach jak:

mechanika pojazdowa – hamulce, zawieszenie, rozrządy, sprzęgła, silniki, skrzynie biegów, układ wydechowy itp./zakończony badaniem technicznym,
klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej skuteczności zakończona wydrukiem na aparaturze TEXA K670 dla czynnika chłodniczego R134a lub na aparaturze TEXA 715R EVO/HFO dla czynnika 1234yf w samochodach najnowszej generacji,
elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, akumulatory oraz elektroniczna diagnoza tych urządzeń zakończona wydrukiem,
diagnostyka komputerowa auta – na urządzeniach BOSCH i DELPHI powiązanej z dalszą skuteczną naprawą,
zabezpieczenia samochodu – auto alarmy samochodowe, immobilisery, GPS, blokady lewarka, centralne zamki, szyby elektryczne, czujniki parkowania, zestawy głośnomówiące itp.,
elektryka samochodowa,
wulkanizacja – sprzedaż, serwis i wymiana opon.

One thought on “Alarm samochodowy nabijanie klimatyzacji naprawa klimatyzacji "Auto-Servis" Józef Umecki Złocieniec

Dodaj komentarz

Zadzwoń!