Loading…

Naprawa alarmów samochodowych Warszawa

Serwis i Naprawa Alarmów Samochodowych, Naprawa Immobilazera i Alarmu w Aucie dostawczym, osobowym i ciężarowym
Kontakt

Naprawa uszkodzonej Karty RENAULTJak by ktoś miał Ochotę Wesprzeć to co Robię i pomóc w rozwijaniu Kanału to zapraszam
https://patronite.pl/KamilMiernik
Zapraszam na sołszalmedia
Grupa wsparcia
https://www.facebook.com/groups/1706660616048833/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/Kamil-Miernik-568612133518428/
Email
K.miernik@o2.pl

Pobrane z Youtube Naprawiamy komputer, a następnie usuwamy zainstalowany na nim immobilizer. Auto-Alarm Serwis i Naprawa – Auto Alarm Warszawa to renomowany zakład zajmujący się naprawą samochodów. Alarmy samochodowe, immobilizery, zamki i kamery cofania to tylko niektóre z produktów, które montujemy, naprawiamy i konserwujemy. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi o charakterze ciągłym w tym sektorze. Alarmy samochodowe na terenie Warszawy i okolic, instalacje alarmów samochodowych, instalacje alarmów samochodowych; serwisujemy i naprawiamy samochody w każdym calu, kształcie i formie. Naprawa immo, immo.
Mechanik i Warsztat na Kołach, z Dojazdem do Warszawy Serwis Warszawa na naprawę stacyjek. Naprawa immobilizera • Mazowieckie, Warszawa • Skorzystaj z katalogu online zawierającego sugerowane firmy zajmujące się naprawą telefonów komórkowych w rejonie Warszawy. umowa na warsztaty samochodowe. Służymy fachową pomocą w różnych dziedzinach, m.in.

klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej sprawności zakończona wydrukiem na aparacie TEXA K670 na czynnik R134a lub na aparacie TEXA 715R EVO/HFO na czynnik 1234yf w samochodach najnowszej generacji, elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, akumulatory, klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej sprawności zakończona pracami Mechanika przy rozrusznikach i stacyjkach Jesteśmy w stanie naprawić każdą stacyjkę lub zamek samochodowy na terenie Warszawy . Jesteśmy w stanie wyprodukować immobilizery, piloty, kluczyki z pilotami oraz smartkeye do każdego pojazdu. Dorabiamy kluczyki do samochodów Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota.

Mechanik z Dostępem i Mobilny Mechanik w Warszawie Dostępny Mechanik w Warszawie który pracuje w Warszawie! Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechaniki Diagnostyki, Mechaniki Samochodów Diesla, LPG i Serwisu Samochodów oraz Naprawy Silników Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodów i Diagnostyki Mechaniki.

IMMOBILIZERY AMBULANS 24H WARSZAWA ODBLOKOWANIE ODBLOKOWANIE IMMOBILIZERA Z IMMOBILIZERÓW * * Naprawa stacyjek w Warszawie – Naprawimy każdą stacyjkę i auto lock oprócz wymiany stacyjek w Warszawie i kodowania immobilizerów.

Po naprawie komputera immobilizer jest zdejmowany. Warsztatem, którego szukasz do naprawy systemu alarmowego w Twoim samochodzie, jest Auto Alarm Warszawa i wykonują dobrą robotę. Zajmujemy się montażem, naprawą i serwisem szerokiej gamy urządzeń motoryzacyjnych, w tym systemów alarmowych, immobilizerów, zamków, kamer cofania. Dzięki naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie możemy świadczyć usługi bieżące. Zajmujemy się konserwacją i naprawą samochodów wszystkich marek i modeli na terenie Warszawy i okolic, w tym dostarczamy i montujemy alarmy samochodowe. Mobilne Centrum Mechaniki i Serwisu specjalizujące się w naprawie wyłączników zapłonu; Obsługuje Aglomerację Warszawską. Naprawa immobilizera Województwo Mazowieckie Warszawa • Jeśli potrzebujesz naprawy telefonu komórkowego w rejonie Warszawy, sprawdź dostawców wymienionych w naszym katalogu online. dyskontowe centra obsługi samochodów Jesteśmy tutaj, aby pomóc w wielu różnych obszarach, w tym między innymi:

Klimatyzacja samochodowa – przeglądy, naprawy, kontrola sprawności z wydrukiem na aparacie TEXA K670 na czynnik R134a lub na aparacie TEXA 715R EVO/HFO na czynnik 1234yf w samochodach najnowszej generacji, elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, batte, klimatyzacja samochodowa – przeglądy, naprawy, kontrola sprawności wraz z wydrukiem na aparacie TEXA K67 Mechanik majsterkowanie przy rozruszniku silnika i zapłonie Każdy wyłącznik zapłonu lub zamek samochodowy na terenie Warszawy naprawimy u nas. Dostarczamy immobilizery, piloty, kluczyki z pilotami, smartkeye do wszystkich marek i modeli pojazdów. Kluczowe problemy w pojazdach marki Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota możemy rozwiązać u nas.

Certyfikowany mobilny mechanik i dostępny mechanik w Warszawie Serwis w Warszawie od łatwo dostępnego mechanika. Warsztat samochodowy specjalizujący się w serwisowaniu i naprawie pojazdów na olej napędowy, gaz ziemny i benzynę Warsztat specjalizujący się w elektronice samochodowej i rozwiązywaniu problemów.

Naprawiamy każdą stacyjkę i auto zamek, dodatkowo wymieniamy stacyjki w Warszawie i kodujemy immobilizery.

19 thoughts on “Naprawa uszkodzonej Karty RENAULT

  1. @KAMIL MIERNIK C. To co zrobiłeś to jest zwykłe druciarstwo i jak już tak chciałeś podejść to mogłeś  podlać wszystko topnikiem, dać na płytę grzewczą/podgrzewacz,  podgrzać do 120 st., a potem dogrzać hotem do upłunnienia cyny a potem zostawić do całkowitego wystygnięcia.  Czemu? Ano temu, że nie wolno mieszać cyny ołowiowej z bez – chyba że do rozlutu i to każdy  elektronik ci to powie, tak więc jak już robić to tą drogą to powinieneś rozlutować to wszystko, zdjąć cynę plecionką i polutować od nowa, albo kupić cynę bezołowiową i nią poprawić…

  2. Naprawiłem kartę, która otwierała auto, nie odpalała, bo styk przy cewce puścił. Przy rozcinaniu karty rozpieprzyłem cewkę jak i obudowę, zamówiłem jedno jak i drugie na allegro, nazajutrz przyszło na paczkomat, pół godziny roboty i hula. 55 zł zamiast nowej karty za 300 zł. Dzięki, pozdro.

  3. Przy otwieraniu karty niestety urwałem dwa malutkie smd elementy przy układzie 20 nóżkowym, które są na środku od góry (od strony przycisków, w górnych rogach po lewej i prawej są takie prostokątne anteny). Co to za dwa smdziaki ?

  4. Kolego ta nóżka co ja pierwszą zlutowałeś do czego prowadzi bo odpadło mi miejsce do którego miała być przymocowaną. I właśnie nie wiem czy to nie jest powód że karta mi nie działa

  5. Bardzo dobry filmik,swoją kartę otwierałem prawie 4 h ale wszystko delikatnie i bez pospiechu.Sklejona jest na Wieki.Bardo trudno ją otworzyć,przynajmniej w moim przypadku.

  6. 3 nóżka cewki (ta która ci odpadła) nie jesg wykorzystywana do celów elektronicznych. Podtrzymuje jedynie cewke. Przyjrzyj się dobrze płytce, nie prowadzi do niej żadna ścieżka. Albo miałeś sorawna kartę albo na far ie poprawiels inny lut który akurat nie przewodził.

  7. Zrobiłem tak, jak kazałeś (obudowa się rozpieprzyła) ale uszkodzenie było identyczne. Poskładałem do kupy i działa, kamień z serca. Wielkie dzięki za podpowiedzi. Stop lutowniczy bez ołowiu to jedno wielkie gówno.

  8. A co zrobić jeśli obie karty nie zamykają auta lampka w karcie też nie świeci. Baterie sobie nowe włożyłem i nie można auta zamknyć można tylko odpalać auto. 2 lata temu miałem te karty naprawiane bo nie szło odpalić auta a lampka w liczniku bardzo mocno migała nie wiem może trzeba zaprogramować tą karte od nowa. Jak wymieniłem mechanizm szyby z przodu to auta nie można było zamknąć z pilota. Proszę o odpowiedz jeśli można coś mi w tym poradzić

Dodaj komentarz

Zadzwoń!