Loading…

Naprawa alarmów samochodowych Warszawa

Serwis i Naprawa Alarmów Samochodowych, Naprawa Immobilazera i Alarmu w Aucie dostawczym, osobowym i ciężarowym
Kontakt

Cios w złodziejski biznes – nowy sposób na ochronę auta przed kradzieżą! DATATAG.Więcej szczegółów o systemie DATATAG
https://expero.com.pl/datatag

EDIT: Odpowiedzi Tomka na 3 najczęściej powtarzające się pytania w komentarzach:
1. Cena od 1000 netto
2. Wypłata odszkodowania następuje w momencie zakończenia postępowania. Auto (całe) odzyskane – jest zwracane. Auta nie ma – postępowanie jest umarzane, pieniądze wypłacane. Już teraz znalezienie silnika w dziupli nie jest przeszkodą do wypłaty (silnik to nie auto, patrz reguła wyżej). Tym bardziej jeśli będzie to lampa. Takie znalezisko idzie wówczas do właściciela czyli do firmy ubezpieczeniowej.
3. Auto oznakowane Datatag będzie miało znacznie niższą wartość dla złodzieja (pamiętajcie w filmach… nikt nie chce znakowanych dolarów 😁)
====

Złodzieja należy łapać nie tylko na gorącym uczynku… Tylko jak?
Zobaczcie jaki pomysł ma Tomek – bohater najpopularniejszego polskiego filmu o kradzieży na walizkę

Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Zobacz co testuję teraz:
https://www.facebook.com/zacharoffpl
https://instagram.com/zachar_off

Pobrane z Youtube Naprawiamy komputer, a następnie usuwamy zainstalowany na nim immobilizer. Auto-Alarm Serwis i Naprawa – Auto Alarm Warszawa to renomowany zakład zajmujący się naprawą samochodów. Alarmy samochodowe, immobilizery, zamki i kamery cofania to tylko niektóre z produktów, które montujemy, naprawiamy i konserwujemy. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi o charakterze ciągłym w tym sektorze. Alarmy samochodowe na terenie Warszawy i okolic, instalacje alarmów samochodowych, instalacje alarmów samochodowych; serwisujemy i naprawiamy samochody w każdym calu, kształcie i formie. Naprawa immo, immo.
Mechanik i Warsztat na Kołach, z Dojazdem do Warszawy Serwis Warszawa na naprawę stacyjek. Naprawa immobilizera • Mazowieckie, Warszawa • Skorzystaj z katalogu online zawierającego sugerowane firmy zajmujące się naprawą telefonów komórkowych w rejonie Warszawy. umowa na warsztaty samochodowe. Służymy fachową pomocą w różnych dziedzinach, m.in.

klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej sprawności zakończona wydrukiem na aparacie TEXA K670 na czynnik R134a lub na aparacie TEXA 715R EVO/HFO na czynnik 1234yf w samochodach najnowszej generacji, elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, akumulatory, klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej sprawności zakończona pracami Mechanika przy rozrusznikach i stacyjkach Jesteśmy w stanie naprawić każdą stacyjkę lub zamek samochodowy na terenie Warszawy . Jesteśmy w stanie wyprodukować immobilizery, piloty, kluczyki z pilotami oraz smartkeye do każdego pojazdu. Dorabiamy kluczyki do samochodów Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota.

Mechanik z Dostępem i Mobilny Mechanik w Warszawie Dostępny Mechanik w Warszawie który pracuje w Warszawie! Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechaniki Diagnostyki, Mechaniki Samochodów Diesla, LPG i Serwisu Samochodów oraz Naprawy Silników Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodów i Diagnostyki Mechaniki.

IMMOBILIZERY AMBULANS 24H WARSZAWA ODBLOKOWANIE ODBLOKOWANIE IMMOBILIZERA Z IMMOBILIZERÓW * * Naprawa stacyjek w Warszawie – Naprawimy każdą stacyjkę i auto lock oprócz wymiany stacyjek w Warszawie i kodowania immobilizerów.

Po naprawie komputera immobilizer jest zdejmowany. Warsztatem, którego szukasz do naprawy systemu alarmowego w Twoim samochodzie, jest Auto Alarm Warszawa i wykonują dobrą robotę. Zajmujemy się montażem, naprawą i serwisem szerokiej gamy urządzeń motoryzacyjnych, w tym systemów alarmowych, immobilizerów, zamków, kamer cofania. Dzięki naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie możemy świadczyć usługi bieżące. Zajmujemy się konserwacją i naprawą samochodów wszystkich marek i modeli na terenie Warszawy i okolic, w tym dostarczamy i montujemy alarmy samochodowe. Mobilne Centrum Mechaniki i Serwisu specjalizujące się w naprawie wyłączników zapłonu; Obsługuje Aglomerację Warszawską. Naprawa immobilizera Województwo Mazowieckie Warszawa • Jeśli potrzebujesz naprawy telefonu komórkowego w rejonie Warszawy, sprawdź dostawców wymienionych w naszym katalogu online. dyskontowe centra obsługi samochodów Jesteśmy tutaj, aby pomóc w wielu różnych obszarach, w tym między innymi:

Klimatyzacja samochodowa – przeglądy, naprawy, kontrola sprawności z wydrukiem na aparacie TEXA K670 na czynnik R134a lub na aparacie TEXA 715R EVO/HFO na czynnik 1234yf w samochodach najnowszej generacji, elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, batte, klimatyzacja samochodowa – przeglądy, naprawy, kontrola sprawności wraz z wydrukiem na aparacie TEXA K67 Mechanik majsterkowanie przy rozruszniku silnika i zapłonie Każdy wyłącznik zapłonu lub zamek samochodowy na terenie Warszawy naprawimy u nas. Dostarczamy immobilizery, piloty, kluczyki z pilotami, smartkeye do wszystkich marek i modeli pojazdów. Kluczowe problemy w pojazdach marki Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota możemy rozwiązać u nas.

Certyfikowany mobilny mechanik i dostępny mechanik w Warszawie Serwis w Warszawie od łatwo dostępnego mechanika. Warsztat samochodowy specjalizujący się w serwisowaniu i naprawie pojazdów na olej napędowy, gaz ziemny i benzynę Warsztat specjalizujący się w elektronice samochodowej i rozwiązywaniu problemów.

Naprawiamy każdą stacyjkę i auto zamek, dodatkowo wymieniamy stacyjki w Warszawie i kodujemy immobilizery.

25 thoughts on “Cios w złodziejski biznes – nowy sposób na ochronę auta przed kradzieżą! DATATAG.

 1. EDIT: Odpowiedzi Tomka na 3 najczęściej powtarzające się pytania w komentarzach:
  1. Cena od 1000 netto
  2. Wypłata odszkodowania następuje w momencie zakończenia postępowania. Auto (całe) odzyskane – jest zwracane. Auta nie ma – postępowanie jest umarzane, pieniądze wypłacane. Już teraz znalezienie silnika w dziupli nie jest przeszkodą do wypłaty (silnik to nie auto, patrz reguła wyżej). Tym bardziej jeśli będzie to lampa. Takie znalezisko idzie wówczas do właściciela czyli do firmy ubezpieczeniowej.
  3. Auto oznakowane Datatag będzie miało znacznie niższą wartość dla złodzieja (pamiętajcie w filmach… nikt nie chce znakowanych dolarów 😁)
  ====

  Złodzieja należy łapać nie tylko na gorącym uczynku… Tylko jak?
  Zobaczcie jaki pomysł ma Tomek – bohater najpopularniejszego polskiego filmu o kradzieży na walizkę

  Więcej szczegółów o systemie DATATAG
  https://expero.com.pl/datatag

  Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

  Zobacz co testuję teraz:
  https://www.facebook.com/zacharoffpl
  https://instagram.com/zachar_off

 2. Dla mnie bez sensu, bo przecież takie auto można sprzedać i powiedzieć że było zabezpieczone przeze mnie, czy ktoś sprawdza częsć kupioną na allegro lampą UHV? zakładam i cieszę się że tanio

 3. tylko w serialach policja łapie sąd karze a w życiu to po miesiącu umarzają i myślą aby o 1500 iść do domu i na emeryturke w wieku 40 lat no bo to niebezpieczna praca ,jak coś ukradną to kamień w wode

 4. Kogo ma odstraszać system Datatag? Przecież złodziej jak kradnie samochód na części nie wie, że w pojeździe są oznakowane części. No chyba, że jak w dziupli się zorientuje, to ponownie złoży skradziony samochód i odda właścicielowi. Jeżeli na samochodzie będzie naklejka informująca, że pojazd jest oznakowany, to złodziej albo zrezygnuje z kradzieży, albo nie zrezygnuje, tylko części po demontażu dokładnie "wyczyści". Poza tym wtedy taniej wyjdzie naklejenie samej naklejki i liczenie, że złodziej ominie nasz samochód. Za ten system powinni płacić i montować producenci i dealerzy, a nie użytkownicy. Poza tym znając zaradność złodziei to szybko zaopatrzą się w skanery wykrywające znaczniki. Tylko te ich skanery będą czulsze i mniejsze od tych, które będzie miała policja.

 5. Mocny materiał. Ja jestem w szoku Zachar. Sam dopiero niedawno dowiedziałem się o tej całej walizce, jak w ciągu 1 tygodnia w okolicy zginęło 10 nowiutkich japończyków, a temat – jak się okazuje znany – od lat..

 6. Jak już auto pójdzie to mam głęboko w d… te znaczki. Szansa na to, że się znajdzie w jakiejś dziupli są znikome a nawet jeśli to po co komu te nerwy. Złodzieja trzeba zniechęcić do kradzieży tu i teraz na gorąco a nie utrudniać mu sprzedaż części po fakcie. Tylko MOCNE AC. Dziękuję za uwagę.

 7. Nie wiem, jak niby miałoby mi to pomóc w uchronieniu przed kradzieżą auta. Wszystko pokazane w filmie odczyta dopiero rzeczoznawca i to wyłącznie wtedy, jak akurat natrafi na dany element.
  1. Żaden Ziutek nie będzie się zastanawiał czy kradnie auto znakowane, bo nie ma dla niego bezpośredniego i szybkiego zagrożenia, że wpadnie.
  2. Z ręką na sercu, kto kupując części zamienne sprawdza jego numery seryjne w jakiejś bazie? Kto będzie chodził z lampą UV i szukał takich oznaczeń?
  3. Kto po kradzieży auta będzie z lampą szukał swoich części na szrotach i u handlarzy?

  No nie widzę uzasadnienia dla wydawania dodatkowego 1k PLN netto.
  O ile nie jeździmy autem, które opłaca się brać na lawetę albo do ciężarówki, to sens mają jedynie systemy, które unieruchomią auto.

 8. Jakoś mnie to nie przekonało. Tak jak pisali poprzednicy, uważam że to powinni robić producenci. O ile to ma jakiś skutek bo mam wrażenie że wiele z tych oznaczeń można znaleźć i usunąć. Oczywiście takie oznaczenia, jak przetrwają, mogą być pomocne podczas kontroli ale wiele elementów z kradzionych samochodów, sprzedaje się bez kontroli a wielu kupujących nie interesuje pochodzenie. Tak jak na przełomie XX/XXI wieku, masowo kradziono samochodowe radia, wszyscy na to narzekali a potem lecieli na giełdy (np. sławny Wolumen) i kupowali takie od szemranych sprzedawców. Kradzieże radyjek by się skończyły jak by nie były kupowane. Podobnie z elementami samochodów.

 9. Witam, proszę o odpowiedz, chcę założyć firmę i świadczyć usługi polegające na zabezpieczeniu mienia (pojazdu) czy wasza Firma prowadzi szkolenia i doradztwo co do zakupu sprzętu do znakowania pojazdu i pomoc techniczną oraz pomoc prawną, Pozdrawiam

 10. ja czekam na system,, który na 100 % uniemożliwi kradzież auta. Co mi po tym, że po dwóch tygodniach dostanę info od policji, że znaleźli części z mojego auta w tej czy tamtej dziupli? Jest to pewien postęp, jeżeli chodzi o handlujących lewymi częściami i to jest na plus. Natomiast ja czekam na system, który uniemożliwi kradzież auta. Bo jak się okazuje, nawet systemy gps nie dają rady…

 11. Złodzieje już mają rozwiązanie na ten patent. Wystarczy obejżeć kilka filmów z najnowszymi technologiami od chinczyków. przypominam że to stwożył człowiek człowiek też to obejdzie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!