Loading…

Naprawa alarmów samochodowych Warszawa

Serwis i Naprawa Alarmów Samochodowych, Naprawa Immobilazera i Alarmu w Aucie dostawczym, osobowym i ciężarowym
Kontakt

Alarm Guardian I – Programowanie i instalacja

🔔 [WŁĄCZ NAPISY] 🔔

Alarm Guardian I legenda czasowa filmu:

00:00 – 00:50 Prezentacja alarmu
00:50 – 01:08 Instalowanie karty SIM
01:08 – 1:53 Podłączenie zasilacza i uruchomienie alarmu
1:53 – 2:07 Prezentacja zestawu alarmowego: czujek: czujki otwarcia okno – drzwi, czujki ruchu PIR; przewodowej syreny alarmowej oraz 2 pilotów
2:07 – 2:33 Przegląd funkcji alarmu z poziomu klawiatury
2:33 – 2:55 Wprowadzenie hasła do alarmu
3:24 – 4:26 Programowanie pilotów

4:26 – 5:11 Programowanie czujki PIR (UWAGA – zmiana po aktualizacji oprogramowania
Kodu „311” używamy do włączenia sygnału dźwiękowego syreny a „310” do jej wyłączenia.
Aby zakodować czujnik PIR, należy użyć kodu 2302 (jeśli to pierwsza czujka lub kolejny numer do zakodowania od 02 do 99), zatwierdzić wpisany kod # a następnie uruchomić kodowaną czujkę.)

5:11 – 5:37 Programowanie drugiej czujki PIR
5:37 – 6:26 Programowanie czujki otwarcia okno – drzwi (kontaktron)
6:26 – 7:07 Usuwanie czujek
7:07 – 8:05 Przegląd stref możliwych do zaprogramowania
8:05 – 8:48 Programowanie alarmu dla detektora bezprzewodowego
8:48 – 9:24 Programowanie alarmu dla detektora przewodowego
9:24 – 10:00 Włączenie / wyłączenie powiadomienia syreny zewnętrznej
10:00 – 10:49 Ustawienie opóźnienia alarmu
10:49 – 11:22 Ustawienie opóźnienia po naruszeniu alarmu
11:22 – 12:06 Ustawienie ponownych cykli wykonywanych połączeń oraz liczby sygnałów przy połączeniu
12:06 – 12:26 Zmiana hasła użytkownika
12:25 – 13:06 Zmiana hasła administratora
13:09 – 13:34 Ustawienie blokady klawiatury
13:34 – 14:49 Ustawienie automatycznego uzbrajania i rozbrajania alarmu
14:49 – 15:36 Dodawanie numeru telefonu
15:36 – 15:53 Usuwanie numeru telefonu
15:53 – 16:09 Dodawanie numeru telefonu na powiadomienia SMS
16:09 – 16:45 Ustawianie daty i godziny
16:45 – 17:39 Dodawanie syreny przewodowej

Główne cechy profesjonalnego systemu alarmowego GSM Guardian I :
☑ czytelny wyświetlacz informujący nas statusie alarmu, pokazujący aktualną godzinę
☑ wbudowany akumulator
☑ wbudowana dodatkowa syrena w centralkę
☑ podsłuch otoczenia centrali
☑ współpraca z nadajnikami GSM 900/1800/1900 dowolnego operatora w całej Europie
☑ zdalne sterowanie centralą za pomocą pilota

Najwyższej klasy sprzęt ekspercki,
dzięki któremu zyskujesz:

☑ Pewność
☑ Spokój
☑ Bezpieczeństwo
☑ Niezależność
☑ Podgląd sytuacji w chronionej strefie na Twoim smartphonie

► Zestawy alarmowe i czujki McDowell : https://new-electric.pl/pl/99-alarmy
► Alarm Guardian I : https://new-electric.pl/pl/zestawy-alarmowe/316-komplet-alarm-lcd-guardian-2p-1o.html?search_query=guardian+I&results=23

Profesjonalnie i z pasją dostarczamy Wam postępowy sprzęt elektroniczny
► http://new-electric.pl/pl/

Na kanele dzielimy się z Wami, tym co nas fascynuje:
✔ innowacje ✔ postęp ✔ technologia
według naszej dewizy „Komfort XXI wieku”.

Pobrane z Youtube Naprawiamy komputer, a następnie usuwamy zainstalowany na nim immobilizer. Auto-Alarm Serwis i Naprawa – Auto Alarm Warszawa to renomowany zakład zajmujący się naprawą samochodów. Alarmy samochodowe, immobilizery, zamki i kamery cofania to tylko niektóre z produktów, które montujemy, naprawiamy i konserwujemy. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi o charakterze ciągłym w tym sektorze. Alarmy samochodowe na terenie Warszawy i okolic, instalacje alarmów samochodowych, instalacje alarmów samochodowych; serwisujemy i naprawiamy samochody w każdym calu, kształcie i formie. Naprawa immo, immo.
Mechanik i Warsztat na Kołach, z Dojazdem do Warszawy Serwis Warszawa na naprawę stacyjek. Naprawa immobilizera • Mazowieckie, Warszawa • Skorzystaj z katalogu online zawierającego sugerowane firmy zajmujące się naprawą telefonów komórkowych w rejonie Warszawy. umowa na warsztaty samochodowe. Służymy fachową pomocą w różnych dziedzinach, m.in.

klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej sprawności zakończona wydrukiem na aparacie TEXA K670 na czynnik R134a lub na aparacie TEXA 715R EVO/HFO na czynnik 1234yf w samochodach najnowszej generacji, elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, akumulatory, klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej sprawności zakończona pracami Mechanika przy rozrusznikach i stacyjkach Jesteśmy w stanie naprawić każdą stacyjkę lub zamek samochodowy na terenie Warszawy . Jesteśmy w stanie wyprodukować immobilizery, piloty, kluczyki z pilotami oraz smartkeye do każdego pojazdu. Dorabiamy kluczyki do samochodów Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota.

Mechanik z Dostępem i Mobilny Mechanik w Warszawie Dostępny Mechanik w Warszawie który pracuje w Warszawie! Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechaniki Diagnostyki, Mechaniki Samochodów Diesla, LPG i Serwisu Samochodów oraz Naprawy Silników Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodów i Diagnostyki Mechaniki.

IMMOBILIZERY AMBULANS 24H WARSZAWA ODBLOKOWANIE ODBLOKOWANIE IMMOBILIZERA Z IMMOBILIZERÓW * * Naprawa stacyjek w Warszawie – Naprawimy każdą stacyjkę i auto lock oprócz wymiany stacyjek w Warszawie i kodowania immobilizerów.

Po naprawie komputera immobilizer jest zdejmowany. Warsztatem, którego szukasz do naprawy systemu alarmowego w Twoim samochodzie, jest Auto Alarm Warszawa i wykonują dobrą robotę. Zajmujemy się montażem, naprawą i serwisem szerokiej gamy urządzeń motoryzacyjnych, w tym systemów alarmowych, immobilizerów, zamków, kamer cofania. Dzięki naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie możemy świadczyć usługi bieżące. Zajmujemy się konserwacją i naprawą samochodów wszystkich marek i modeli na terenie Warszawy i okolic, w tym dostarczamy i montujemy alarmy samochodowe. Mobilne Centrum Mechaniki i Serwisu specjalizujące się w naprawie wyłączników zapłonu; Obsługuje Aglomerację Warszawską. Naprawa immobilizera Województwo Mazowieckie Warszawa • Jeśli potrzebujesz naprawy telefonu komórkowego w rejonie Warszawy, sprawdź dostawców wymienionych w naszym katalogu online. dyskontowe centra obsługi samochodów Jesteśmy tutaj, aby pomóc w wielu różnych obszarach, w tym między innymi:

Klimatyzacja samochodowa – przeglądy, naprawy, kontrola sprawności z wydrukiem na aparacie TEXA K670 na czynnik R134a lub na aparacie TEXA 715R EVO/HFO na czynnik 1234yf w samochodach najnowszej generacji, elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, batte, klimatyzacja samochodowa – przeglądy, naprawy, kontrola sprawności wraz z wydrukiem na aparacie TEXA K67 Mechanik majsterkowanie przy rozruszniku silnika i zapłonie Każdy wyłącznik zapłonu lub zamek samochodowy na terenie Warszawy naprawimy u nas. Dostarczamy immobilizery, piloty, kluczyki z pilotami, smartkeye do wszystkich marek i modeli pojazdów. Kluczowe problemy w pojazdach marki Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota możemy rozwiązać u nas.

Certyfikowany mobilny mechanik i dostępny mechanik w Warszawie Serwis w Warszawie od łatwo dostępnego mechanika. Warsztat samochodowy specjalizujący się w serwisowaniu i naprawie pojazdów na olej napędowy, gaz ziemny i benzynę Warsztat specjalizujący się w elektronice samochodowej i rozwiązywaniu problemów.

Naprawiamy każdą stacyjkę i auto zamek, dodatkowo wymieniamy stacyjki w Warszawie i kodujemy immobilizery.

29 thoughts on “Alarm Guardian I – Programowanie i instalacja

  1. Witam, zakupiłam ww.alarm i nie wydaje żadnych komunikatów głosowych?Czy muszę reklamowac?Czy można jakoś je przywrócić?jak przywrócić ustawienia fabryczne? Bardzo proszę o podpowiedź.

  2. Witam, Wpisałem swój pin do wyłączania alarmu na centralce. Kiedy chcę odblokować alarm, wpisanie mojego pinu nic nie daje. Bez problemu wyłączę alarm samym przyciskiem odblokowującym. Tak być nie może. Jak to zmienić? W instrukcji brakuje tej informacji.

  3. Dzień dobry. Kupiłem taki alarm, ale chcę go podłączyć przewodowo, gdyż w wersji bezprzewodowej każdy złodziej nawet z najtańszym "zagłuszaczem" ogra każdy alarm jak dziecko. Problem polega na tym, że podłączenie tej centralki i czujki na przewodach graniczy z cudem , gdyż zarówno instrukcja obsługi centralki , jak i instrukcja czujki posiadają beznadziejny schemat podłączenia. Otrzymałem kilka rezystorów , zdaje się ,że każdy po 10K Ohm i to tyle. Alarm nie reaguje na czujkę, nie widzi tej czujki nawet w trybie kodowania, dodawania czujki. Na czujce mam dwa wejścia opisane Alarm, dwa wejścia opisane tamper oraz dwa wejścia + i -.

  4. Po podłączeniu syreny na zasileniu z baterii wszystko jest OK ale jak tylko podłączy się zasilanie z sieci od razu syrena zaczyna wyć … czy można to jakoś zmienić , czy to może jakieś uszkodzenie centralki ?

  5. Witam,proszę mi powiedzieć jak mogę podłączyć akumulator żelowy

    12v 240Ah (taki jest zainstalowany w przyczepie kempingowej) gdyż w instrukcji nie

    znalazłem objaśnienia jak to zrobić. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!