Loading…

Naprawa alarmów samochodowych Warszawa

Serwis i Naprawa Alarmów Samochodowych, Naprawa Immobilazera i Alarmu w Aucie dostawczym, osobowym i ciężarowym
Kontakt

Jak wyłaczyć kontrolkę i dźwięk niezapiętych pasów w nowszych autach? (Superb, Passat CC itp)Problem poruszany już na naszym kanale – jak wyłączyć kontrolkę niezapiętych pasów w VCDS? Tym razem pokazujemy tą samą czynność na długim kodowaniu, czyli w nowszych autach pokroju Superba II, Passata CC i pochodnych.

#VCDS #Superb #Kodowanie
————–
Patronite: https://patronite.pl/povagowani

––––––––––––––––––––––––––––––
Music: Airixis – Green Light [Bass Rebels Release]
Music provided by Bass Rebels
Watch: https://youtu.be/A8h4EiZQ8Ng
Download / Stream: https://www.bassrebels.co.uk/GreenLight
––––––––––––––––––––––––––––––
Feather by Waywell https://soundcloud.com/waywell
Creative Commons — Attribution-ShareAlike 3.0 Unported — CC BY-SA 3.0
Free Download / Stream: http://bit.ly/_feather
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/HpZfxlGuciI
––––––––––––––––––––––––––––––

Pobrane z Youtube Naprawiamy oraz usuwamy immobilizer z komputera Auto-Alarm Serwis i Naprawa – Auto Alarm Warszawa to profesjonalny warsztat samochodowy. Zajmujemy się montażem alarmów samochodowych, immobilizerów, blokad oraz kamer cofania, naprawą i serwisem. Świadczymy długoletnie usługi w tej dziedzinie. Autoalarm Warszawa i okolice, montaż autoalarmu, instalacja autoalarmu, zajmujemy się naprawą aut od A do Z Naprawa immo, immo.
Mobilny Mechanik & Warsztat z dojazdem Warszawa Naprawa Stacyjek Samochodowych w Warszawie. Naprawa immobilizera • mazowieckie, Warszawa • Skorzystaj z bazy polecanych firm mobilnego mechanika w Warszawie. Oferta warsztatu samochodowego. Oferujemy fachową pomoc w takich dziedzinach jak:

mechanika pojazdowa – hamulce, zawieszenie, rozrządy, sprzęgła, silniki, skrzynie biegów, układ wydechowy itp./zakończony badaniem technicznym,
klimatyzacja samochodowa – przeglądy i naprawy układu klimatyzacji oraz kontrola jej skuteczności zakończona wydrukiem na aparaturze TEXA K670 dla czynnika chłodniczego R134a lub na aparaturze TEXA 715R EVO/HFO dla czynnika 1234yf w samochodach najnowszej generacji,
elektromechanika samochodowa – alternatory, rozruszniki, akumulatory oraz elektroniczna diagnoza tych urządzeń zakończona wydrukiem,
diagnostyka komputerowa auta – na urządzeniach BOSCH i DELPHI powiązanej z dalszą skuteczną naprawą,
zabezpieczenia samochodu – auto alarmy samochodowe, immobilisery, GPS, blokady lewarka, centralne zamki, szyby elektryczne, czujniki parkowania, zestawy głośnomówiące itp.,
elektryka samochodowa,
wulkanizacja – sprzedaż, serwis i wymiana opon. Naprawa stacyjek Warszawa – Naprawimy każdą stacyjkę, zamek samochodowy. Dorobimy każdy imobilizer samochodowy, pilot, kluczyk z pilotem, smartkey. Naprawiamy klucze samochodowe do Mercedesów, BMW, Audi i Toyota.

Mobilny Mechanik Warszawa oraz Mechanik z Dojazdem Warszawa
Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników.

ODBLOKOWANIE ODBLOKOWYWANIE IMMOBILIZERA IMMOBILIZERÓW * * immobilizery pogotowie 24h Warszawa. Naprawa stacyjek Warszawa – Naprawimy każdą stacyjkę, zamek samochodowy, plus wymiana stacyjek Warszawa – Immobilizer i kodowanie.

21 thoughts on “Jak wyłaczyć kontrolkę i dźwięk niezapiętych pasów w nowszych autach? (Superb, Passat CC itp)

  1. Wiecie może jaka jest przyczyna tego, że niezapięty pas kierowcy nie daje powiadomień, a pasażera już tak? Chciałbym aby mi jako kierowcy też przypominał.

  2. W tych modelach to nie problem wyłączyć sygnalizacje. Gorzej zaczyna być w S3 gdzie wyłączenie tej sygnalizacji nie idzie razem z system start stóp, który to rzada zapięcia pasów już. Taki myk – niby nie trzeba ale s/s tego nadal chce.

  3. może dało by radę zrobić film o tańszych wersjach interfejsów diagnostycznych/skanerach które umożliwią podobne modyfukacje w nowszych autach, gdyż do takich aut nowszych trzeba wydać dużo pieniędzy aby mieć takiego vcds który obsłuży linię CAN itp

Dodaj komentarz

Zadzwoń!